Součástí každé zakázky, kterou realizujeme je konzultace, zhodnocení podkladu, zvolení správného technologického postupu od přípravy podkladu po správný postup při pokládce podlahy. Se zákazníkem se dohodneme na přesném termínu návštěvy přímo na místě realizace. Zhodnotíme kvalitu podkladu, změříme vlhkost, tvrdost, rovinatost a další parametry. Provedeme přesné zaměření všech podlahových ploch pro propočet spotřeby podlahové krytiny, kterou budeme pokládat. Doporučíme správný postup přípravy podkladu i pokládky. Se zákazníkem se domluvíme na všech pracích, které bude nutné provést a poté zhotovíme cenovou nabídku s dohodnutým přesným termínem realizace. Cenová nabídka obsahuje všechny úkony, které budeme provádět za jasně stanovenou cenu. Celková cena nabídky je konečná a nedochází k jejímu navyšování při konečném vyúčtování, pouze v případě prací, které byly nad rámec cenové nabídky a nebylo možné je odhalit. Tato konzultace u zákazníka je zcela zdarma ke každé realizované zakázce.

A jak to celé probíhá?

  1. Výběr podlahy

Stačí navštívit naši prodejnu v Němčicích, kde Vám rádi pomůžeme vybrat tu správnou podlahu dle vašich přání a požadavků. Výběr podlahy lze provést i přímo u zákazníka jako součást konzultace z přenosných vzorníků. Výhodnější je však navštívit prodejnu a vybrat si třeba z různých výhodných akcí, které právě nabízíme.

 

  1. Zaměření a konzultace

V dohodnutý termín proběhne zaměření a konzultace na místě realizace, včetně změření všech parametrů, jako vlhkost, rovinatost atd. Zaměříme všechny podlahové plochy pro propočet spotřeby materiálu a dohodneme se na postupu a termínu realizace a všech pracích, které budeme provádět.

 

  1. Zhotovení cenové nabídky

Připravíme cenou nabídku, která bude podrobně obsahovat všechny úkony na kterých jsme se při konzultaci domluvili za jasně stanovenou cenu. Celková cena v nabídce bývá konečná. Pouze v případě, kdy musíme provést práce, které nejsou uvedené v cenové nabídce a nebylo možné je při konzultaci odhalit. Například praskliny v betonu, který byl při konzultaci zakrytý původní podlahovou krytinou. Tyto přídavné práce budou se zákazníkem vždy projednány a bude sdělena cena, která bude za tyto práce účtována.

 

  1. Odsouhlasení nabídky

Cenovou nabídku zákazníkovi zašleme na e-mail, po odsouhlasení ceny a termínu realizace můžeme podlahu objednat a jsme domluveni.

 

  1. Realizace zakázky

Následuje realizace zakázky ve stanoveném termínu a předání zakázky.

Rozvoz podlah

Doručení až do domu

PROPOČET MATERIÁLU

Rádi Vám připravíme nabídku

GARANCE nízkých CEN

Vyberete si z našich akcích

Úpravy na míru

Koberce i PVC